O Fundacji Challenge Europe

Jesteśmy organizacją, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Bez względu na to ile masz lat zasługujesz na pełnię życia. My, jesteśmy po to, aby nauczyć Cię korzystać ze wszystkich możliwości, jakie niesie świat. Chcemy, aby nam wszystkim żyło się lepiej. To nie utopia.

Zespół naszej fundacji, to głównie osoby niepełnosprawne. Sami pamiętamy jak wiele razy spotkaliśmy się z murem obojętności na nasze problemy. Mamy za sobą wiele sytuacji, które kiedyś wydawały się nie do rozwiązania.

Jednak dość tego! Nie możemy czekać, aż los sam uśmiechnie się do nas.

Jesteśmy zespołem osób energicznych i prężnych. Kochamy życie i ludzi. Wiemy, że tylko wspólne działanie może przynieść zamierzony efekt. Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie. Zacznij żyć szczęśliwie! Życie mamy tylko jedno, więc wykorzystajmy je. Wyciśnijmy z niego wszystko co najlepsze. Chcemy aby człowiek niepełnosprawny rozwijał się i był szczęśliwy. Upowszechniamy w społeczeństwie idee demokracji oraz integracji społecznej i międzynarodowej z ludźmi niepełnosprawnymi.

Rozwój kulturowy i fizyczny w przyjaznym otoczeniu specjalistów z naszej fundacji pozwoli

Ci na poszerzanie horyzontów życiowych. Turystyka i rekreacja może dotyczyć także Ciebie.

Nie siedź w domu, czekamy na Ciebie. Zdobywaj doświadczenie i samodzielność!

Zapraszamy również do współpracy wolontariuszy, opiekunów, ludzi, którzy czerpią przyjemność z dawania siebie innym.

Chcemy nowoczesnego rozwoju dla nas, czyli osób niepełnosprawnych. Najnowsze techniki rehabilitacji pozwolą Ci dokonać rzeczy na pozór niemożliwych. Działamy w oparciu o najnowsze rozwiązania z dziedziny rehabilitacji, tyfloinformatyki czy optyki. Nie daj się wykluczyć!

Serdecznie zapraszamy.